Drinki na sylwestra

Pragniesz pożegnać rok 2011? Chcesz to zrobić dobrze się bawiąc w gronie znajomych? Jeśli tak to masz szanse zaskoczyć wszystkich…Także samego siebie! Zapomnij o piciu hektolitrów czystej mocnej wódki, taniego wina musującego czy drogiego szampana. Wzamian śmiało i odważnie sprawdz jak fantastycznie możesz się bawić. Delektując się najlepszymi drinkami sylwestrowymi, które są proste i ekonomiczne. Możesz w pełni sobie wyobrażić jak wszyscy goście, twoi znajomi będą Ci dziękowąć za takie uatrakcyjnienie imprezy sylewstrowej. Za poznanie nowych ciekawych smaków drinków. A co ważne wszyscy mogą zacząć Cię absolutne podziwiać bo ty odstawisz wódkę z przepitką. Wprowadzając proste smaczne drinki na sylwestra. Wiem również, że jeśli nigdy nie bawiłeś się w „super barmana” to możesz mieć obawy. Jakie koktajle na sylwestra zrobić? Jak je zrobić i czy faktycznie będzie tak niesamowicie.

Mówię Ci: Dasz Radę! To prosta gra w której możesz wygrać fantastyczne nagrody 🙂 Dlatego śmiało wybierz kilka drinków na sylwestra z pośród poniżej proponowanych.

Drinki na Sylwestra

Caipiroska : Czy piłeś kiedyś Mojito? Jeśli Ci smakowało to wiedz, że coś się dzieje. Mianowicie bazą Mojito jest w 100% drink caipiroska. Gorąco polecami Ci go zrobić w tą sobotę. Aby to zrobić potrzebujesz jedynie zakupić worek limonek, cukier brązowy (biały też jest ok, ale mniej) i wódkę. Tylko te 3 składniki + kruszony lód (warto skruszyć) i masz prostego, pysznego drinka. Mogę się założyć, że jeśli zrobisz go to będziesz masterem tej imprezy. Dla twojego ułatwienie powiem Ci jak go zrobić. Do niskiej szklanki wrzucasz 1/2 limonki (pokrojone kawałki) oraz cukier…ugniatasz te składniki tłuczkiem. Następnie wsypujesz lód i wlewasz 50 ml wódki. Jeśli wolisz słabszą moc możesz uzupełnić Spritem. I Caipiroska gotowa!

Sea Breeze: Bardzo prosty, bardzo smaczny drink 🙂 Idealne rozwiązanie w temacie Drinki na Sylwestra. Aby zrobić Sea Breeze potrzebujesz sok żurawinowy, sok grejprfrutowy oraz wódkę. Jak zrobić Sea Breeze pokaże Ci w moim filmiku : Jak zrobić Sea Breeze

CranberryVodka: Jeśli nie skusisz się na wcześniej polecane Sea Breeze. To możesz sie zacząć zastanawiać aby twoim drinkiem na sylwestra był już naprawdę prosty drink. Cape Cod lub Cranberry Vodka jak wolisz. Do tego drinka potrzebujesz jedynie wódki  i soku żurawinowego, który osobiście uważam za jeden z najsmaczniejszych składników koktajli. 50 ml lub 100 ml wódki, uzupełnij szklankę sokiem żurawinowym możesz dodać dodatkowo ćwiartkę limonki i gotowe. Zachwycaj gości tym drinkiem na sylwestra 2011.

Rozumiem, że możesz mieć ochotę na inne rozwiązania. Jak:

Bellini: Wino musujące z 30 ml Brzoskwiniowy Likier/Puree

Red&Schampo czyli lampka wina musującego z 30 ml soku żurawinowego

Cherry&Schampo czyli lampka wina musującego z 3o ml wiśniówki

Ale pamiętaj, że wino musujące a szampan to nie to samo. Różnica jest podobna jak oscypek a ser góralski. Ten pierwszy może być gorszy od drugiego ale ma zastrzeżoną nazwę z wyłącznością na pewien region. Tak samo w francuskim rejonie Szampania..od wieków zadawala się wymagających sylwestrowiczów tradycyjnym „orginalnym” Szampanem. Który dzięki temu idealnemu, najlepszemu pod słoncem miejscu na ziemi dla produkcji szampana kosztuje nawet 10 razy więcej niż wino musujące. Sam zdecyduj czy wolisz orginalnego szampana czy może znacznie lepsze pod kątem wskażnika jakość/cena wino musujące.