Przepisy drinki – Jello Shot to Galaretkowa pycha!

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=65IU8X2rvdU&feature=player_embedded[/youtube]
 

Przyznam się, że bardzo intensywnie się zastanawiam. Czemu Jello shots są wręcz absolutnie nie znane w polskich imprezowych clubach i domach. Podczas gdy w tym samym czasie Jello Shots robią furorę w USA, porównywalnie do naszej wódki z colą.  Na YouTubie pojawiają się co dzień nowe rekordy śmiałków, którzy pobijają się w ilości wypitych jello. Przyznam się, że sam mam niezły wynik 🙂

Jello Shot to prosty drink, przy tym bardzo unikalny, dający poczucie robienia czegoś ciekawego. Aby zrobić jello shot wystarczy torebka twojej ulubionej galaretki : cytrynowej, wiśniowej, gruszkowej, porzeczkowej, pomarańczowej, brzoskwiniowej, kiwi. Masz do wyboru do koloru. Gdy już się zdecydujesz na smak galaretki, możesz zdecydować z jakich składników alkoholowych pragniesz zrobić jello shot. Możesz wybrać naszą polską wódkę lub sięgnąć po bardziej egzotyczne rozwiązania jak: rum, gin, tequila. Ja poniżej przedstawiam Ci przepis na jedną z najpopularniejszych wersji drinka Jello shots.

Przepis na Jello shot
1 torebka galaretki wiśniowej
250 ml wody ( połowa jak na opakowaniu)
25 ml Campari
150 ml wódka ( polecam smakowe)
 
Sposób :”Zrobić tradycyjnie galaretkę w 1/2 potrzebnej wody. Gdy ostygnie dolać Campari i wódkę. Rozlać. . .      Gdy drink zastygnie do „połowy” ruszyć z wykałaczkami i przygotować się do konsumpcji.”